Wyszukany temat: kiedy jest złota piłka 2022

Kiedy odbędzie się Złota Piłka w 2022 roku?

Złota Piłka to coroczne nagrody dla najlepszych piłkarzy na świecie, przyznawane przez prestiżowy magazyn France Football. Choć nagroda ta jest przyznawana od 1956 roku, to dopiero w 2010 roku została oficjalnie nazwana „Złotą Piłką”. W 2022 roku odbędzie się już 67. ceremonia wręczenia tej nagrody.

Kiedy dokładnie odbędzie się Złota Piłka w 2022 roku? Niestety, póki co nie ma jeszcze oficjalnej daty na jej organizację. Wiele będzie zależało od sytuacji epidemiologicznej na świecie, a także od organizacji wielu innych imprez sportowych, takich jak mistrzostwa Europy w piłce nożnej czy igrzyska olimpijskie.

Jednakże, biorąc pod uwagę dotychczasowe organizacje Złotej Piłki, można przypuszczać, że jej wręczenie odbędzie się na przełomie listopada i grudnia 2022 roku. W poprzednich latach ceremonia ta odbywała się zazwyczaj w drugiej połowie grudnia.

Gdzie odbędzie się Złota Piłka w 2022 roku? W tym momencie również nie ma jeszcze oficjalnej informacji na ten temat. Ostatnio ceremonia wręczenia nagrody odbywała się w Paryżu, ale w 2021 roku z powodu pandemii koronawirusa została przeniesiona do Sevilli. W związku z tym, nie można wykluczyć, że w 2022 roku nagroda ta zostanie przyznana w innym mieście niż dotychczas.

Kto otrzyma Złotą Piłkę w 2022 roku? To pytanie pozostaje otwarte, ale na pewno rywalizacja będzie duża. W poprzednim roku nagrodę tę otrzymał Lionel Messi z FC Barcelony, a w tym roku faworytem do jej zdobycia jest Robert Lewandowski z Bayernu Monachium, który w minionym sezonie zdobył 41 bramek w Bundeslidze.

Podsumowując, kiedy dokładnie odbędzie się Złota Piłka w 2022 roku oraz gdzie i kto otrzyma tę prestiżową nagrodę, to na razie otwarte pytania. Jednakże, z pewnością będziemy mogli spodziewać się wielu emocji i wspaniałej piłki.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Fotowoltaika dla firm - czy to się opłaca?

Fotowoltaika dla firm – czy to się opłaca?

Przedsiębiorstwa na całym świecie dążą do optymalizacji kosztów związanych z prowadzeniem działalności, co jest zrozumiałą i naturalną strategią. W tym kontekście, coraz większą popularnością cieszy

Rowery elektryczne: ekologiczne rozwiązanie w mieście

Rowery elektryczne: ekologiczne rozwiązanie w mieście

  W dzisiejszych czasach, gdy zmiany klimatyczne stają się coraz bardziej dotkliwe, poszukiwanie alternatywnych, ekologicznych środków transportu staje się niezbędne. Rowery elektryczne wyróżniają się jako

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.