Wyszukany temat: jak skasowac bilet jednorazowy na karcie skup

Karta SKUP to elektroniczna karta miejska, dzięki której możemy korzystać z komunikacji miejskiej. Jednym z rodzajów biletów, które możemy na nią załadować, jest bilet jednorazowy. Jednak co zrobić, jeśli chcemy skasować taki bilet?

W pierwszej kolejności, należy wiedzieć, że skasowanie biletu jednorazowego jest możliwe jedynie w przypadku biletu papierowego. W przypadku, gdy załadowaliśmy bilet jednorazowy na kartę SKUP, nie ma możliwości jego skasowania.

Jeśli jednak mamy bilet papierowy i chcemy go skasować, musimy udać się do kasownika znajdującego się w pojeździe. W kasowniku należy umieścić bilet i odczekać kilka sekund, aż zostanie on skasowany. W przypadku, gdy kasownik nie działa lub nie ma go w pojeździe, należy skontaktować się z kierowcą, który skasuje bilet.

Należy pamiętać, że bilet jednorazowy jest ważny jedynie na jedną jazdę. Oznacza to, że po skasowaniu biletu, nie będziemy mieli możliwości jego ponownego wykorzystania.

Podsumowując, skasowanie biletu jednorazowego na karcie SKUP nie jest możliwe. Jeśli jednak mamy bilet papierowy, można go skasować w kasowniku znajdującym się w pojeździe lub poprzez kierowcę. Należy pamiętać, że każdy bilet jednorazowy jest ważny tylko na jedną podróż.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Fotowoltaika dla firm - czy to się opłaca?

Fotowoltaika dla firm – czy to się opłaca?

Przedsiębiorstwa na całym świecie dążą do optymalizacji kosztów związanych z prowadzeniem działalności, co jest zrozumiałą i naturalną strategią. W tym kontekście, coraz większą popularnością cieszy

Rowery elektryczne: ekologiczne rozwiązanie w mieście

Rowery elektryczne: ekologiczne rozwiązanie w mieście

  W dzisiejszych czasach, gdy zmiany klimatyczne stają się coraz bardziej dotkliwe, poszukiwanie alternatywnych, ekologicznych środków transportu staje się niezbędne. Rowery elektryczne wyróżniają się jako

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.